سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دانش دو گونه است : دانشی که مردم ناگزیر از فراگیری آن هستند و آن رنگ[ ظواهر [اسلام است و دانشی که مردم اجازه دارند آن را واگذارند و آن قدرت خداونداست . [امام علی علیه السلام]
 
امروز: شنبه 100 خرداد 29

حامی موسوی اعدام ریگی را محکوم کرد

مجری تلویزیون "صدای آمریکا " که به حمایت گسترده از میرحسین موسوی شهره است، اعدام برادر سرکرده گروهک تروریستی ریگی را مغایر با تمدن ایرانی دانسته است.

به گزارششبکه ایران؛ درحالی که چند روز از اعلام حمایت میرحسین موسوی از تروریست‌های اعدامی عضو گروهک پژاک می‌گذرد، یکی از حامیان خارج‌نشین آقای موسوی از اعدام برادر سرکرده گروهک تروریستی ریگی اعلام ناراحتی کرد.

"آرش سیگارچی " که به عنوان مجری و کارشناس با تلویزیون دولتی آمریکا همکاری می‌کند و از حامیان شاخص آقای موسوی به شمار می‌آید، در مطلبی که در وبلاگ شخصی‌اش منتشر کرده، اعدام عبدالحمید ریگی را در شأن تمدن و فرهنگ ایران ندانسته است!

سیگارچی در این‌باره نوشته است: "فارغ از نوع جرم و کیفیت آن، آیا وقت آن نرسیده در ایران، کشور با فرهنگ و تمدن آسیا وخاورمیانه، اعدام پایان گیرد؟ "

این اظهارات درحالی از سوی حامی آقای موسوی مطرح شده که عبدالحمید و برادرش، عامل به شهادت رساندن ده‌ها نفر از هموطنانمان در سال‌های گذشته بر اثر اقدامات تروریستی بوده‌اند و در اعترافاتشان هم به این مساله اشاره کرده‌اند.

میرحسین موسوی چندی پیش با انتشار یک بیانیه، اعدام تروریست‌های عضو گروهک پژاک و انجمن پادشاهی را محکوم کرد.

منبع رجانیوز


 نوشته شده توسط احمد خطیبی پور در سه شنبه 89/3/11 و ساعت 11:11 عصر | نظرات دیگران()
http://www.4shared.com/photo/BO-_8qjg/body.html
درباره خودم

سایت سربازان گمنام
احمد خطیبی پور
این وبلاگ ، یک وبلاگ همه جانبه است.

آمار وبلاگ
بازدید امروز: 40
بازدید دیروز: 93
مجموع بازدیدها: 119209
جستجو در صفحه

لوگوی دوستان
http://ebux.ir/includes/img/468x60.gif
خبر نامه
 
موسیقی وبلاگ من
قالب وبلاگ
گالری عکس
دریافت همین آهنگ
تبلیغات سایت سربازان گمنام